Zapraszamy na targi PLASTPOL 2024

06 Maj 2024

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska D-42 podczas tegorocznej XXVIII edycji Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL, które odbywać się będą w dniach 21-24 maja 2024 w Kielcach.

 

 

W tym roku zaprezentujemy duet w postaci tamponiarki elektrycznej HERMETIC 60 firmy TAMPOPRINT i robota współpracującego (tzw. cobota). Nasi klienci będą mieli okazję zobaczyć, jak przebiega zintegrowana praca tych urządzeń i dowiedzieć się, jakie korzyści niesie ze sobą automatyzacja procesów znakowania.

Poraz pierwszy na targach pokażemy urządzenie CONCENTRA 90/6 - to 6-kolorowa karuzelowa tamponiarka z jednym uchwytem i kałamarzami o średnicy 90 mm. Urządzenie to umożliwia oddzielne ustawianie parametrów dla każdego zespołu farbowego  co gwarantuje optymalne drukowanie na dowolnych podłożach.

Kolejną nowością na naszym stoisku będzie RTI Compact Servo – to kompaktowa, rotacyjna maszyna do tampondruku z napędem elektrycznym , stosowana do wykonywania jednokolorowych nadruków na obwodzie do 360 stopni.

 

Spośród rozwiązań TAMPOPRINT przedstawione zostaną także:

- SEALED INK CUP 130 w wersji z nowym z panelem dotykowym, dzięki któremu maszyna zyskała dodatkowe funkcje ułatwiające drukowanie. SIC 130 posiada napęd elektro – pneumatyczny i kałamarz o średnicy 130 mm, jest to największy model z tej serii urządzeń.

- ENTRANCE 90 – najtańsza na rynku, jednokolorowa tamponiarka elektryczna z kałamarzem 90 mm i zintegrowanym stojakiem, umożliwiająca  zadruk detali o wysokości do 750 mm i głębokości do 300 mm

Zaprezentujemy także stanowisko laserowe Penteq LG50. To ekonomiczny laser znakujący wyposażony w głowicę fibrową do różnych zastosowań o obszarze znakowania 150 x 150 mm

 

 

Zarejestruj zaproszenie ON-LINE na www.plastpol.com z użyciem kodu PL2024.

 

Zapraszamy i do zobaczenia w Kielcach!