Powrót do listy

CLOUDFLOW - Innowacyjna platforma workflow

CloudFlow firmy Hybrid Software to innowacyjna platforma workflow do organizowania i przygotowania plików do druku, pozwalająca na zoptymalizowanie procesów produkcyjnych w zakresie grafiki przemysłowej. Dzięki jej skalowalnej i modułowej budowie można dowolnie dodawać i łączyć różne moduły.

 

Cechy wyróżniające:

  • szybkie i intuicyjne oprogramowanie
  • praca na natywnych plikach PDF
  • złożenie zamówienia, przesyłanie i akceptacja softproofów za pomocą wiadomości w HTML5 (online)
  • automatyczne zalewkowanie, generowanie kodów kreskowych, przekształcanie obiektów, mapowanie separacji i inne
  • możliwość scalenia wszystkich systemów, baz danych, procesów prepress i urządzeń wyjściowych w jedną wspólną strukturę

  WORKSPACE

Zintegrowana z CLOUDFLOW aplikacja do zarządzania przepływem procesów produkcyjnych. Umożliwia w pełni zautomatyzowaną komunikację z klientami i dostawcami, udostępnianie im zindywidualizowanych stron webowych, ustalanie kolejności operacji oraz przeprowadzanie innych zaawansowanych czynności na plikach.

PROOFSCOPE

Nadzoruje i umożliwia podgląd softproofów, czyli plików graficznych w postaci PDF oraz TIFF, w celu ich weryfikacji przed wydrukiem.

 

  PACKZFLOW

Umożliwia automatyzację procesu prepress. Ograniczając udział operatora znacznie redukuje ilość błędów, oszczędza czas i obniża koszty. Doskonałe rozwiązanie przy powtarzalnych zadaniach.

    TECTONICS

Bardzo wydajny algorytm rozkładu prac na płytach fleksograficznych. Inteligentne grupowanie obiektów na podstawie danych w projekcie i właściwości płyty. Wsparcie plików TIFF i LEN. Zoptymalizowany pod kątem giętkich opakowań,etykiet i tektury falistej.

RIP

Moduł RIP wykorzystuje sprawdzone rozwiązanie Harlequin RIP firmy Global Graphics, które umożliwia zaawansowaną kontrolę nad procesem rastrowania.

COCKPIT

Zarządzanie przebiegiem zamówień. Zastosowanie w zarządzaniu procesami do drukowania etykiet i opakowań kartonowych. Obejmuje szablony procesów i przepływu pracy do zarządzania plikami, a także procesy korekty i zatwierdzania, przygotowania do druku oraz wykonywania montażu step-and-repeat.

 

Zobacz więcej!

Warianty