O firmie

 

MISJA I POLITYKA JAKOŚCI

Istniejemy i działamy jako solidny partner, dostarczając kompleksowe technologie, służące rozwojowi naszych klientów.

Jakość to ciągłe doskonalenie organizacji pracy oraz umiejętności pracowników pozwalające na utrzymanie wysokiego standardu usług.

Celem nadrzędnym firmy SCORPIO Sp. z o.o. jest zadowolenie klientów przez spełnianie ich wymagań jakościowych oraz realizację terminowego zaopatrzenia przy pełnym zaangażowaniu całej naszej załogi.

PROFESJONALNIE

Firma SCORPIO gromadzi swoje doświadczenie już od ponad 30 lat, wzbogacając je o wiedzę oraz umiejętności swojej wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów. Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i zapewnić im profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie, co potwierdza posiadany od 2002 roku certyfikat ISO 9001.

 

INNOWACYJNIE

Oferta SCORPIO obejmuje setki pozycji asortymentowych ­dostarczanych przez uznanych producentów z Europy, USA i krajów Dalekiego Wschodu. Zależy nam na wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań, które umożliwią rozwój naszych klientów, dlatego kładziemy nacisk na nieustanne udoskonalanie naszej oferty i proponowanie kontrahentom najnowocześniejszych technologii oraz najlepszych materiałów, w tym:

  • Kompleksowej oferty dla przygotowalni i drukarni fleksograficznych oraz technologii tampondrukowej
  • Cyfrowe urządzenia dla wielu różnych dziedzin: reklamy, wielkiego formatu, branży opakowaniowej i druku akcydensowego
  • Rozwiązań do produkcji kalendarzy, notesów i ekskluzywnych opakowań
  • Szerokiej gamy materiałów introligatorskich i offsetowych

 

Z PASJĄ

Nasz zespół gromadzi różnorodne osobowości, które łączy ze sobą wspólne zainteresowanie poligrafią oraz praca z powołania. Dzięki temu pracownicy SCORPIO chętnie angażują się w wykonywane zadania i zawsze służą klientom swoją wiedzą i doświadczeniem. Pasja, jaką wkładamy w podejmowane działania owocuje wymiernymi wynikami i zadowoleniem klientów, a w dalszej perspektywie przyczynia się do zdobywania rozmaitych nagród i wyróżnień.

 

Od roku 2002 SCORPIO Sp. z o.o. jest posiadaczem certyfikatu ISO 9001 w zakresie sprzedaży i serwisu materiałów, urządzeń i maszyn poligraficznych.

Jest też wielokrotnym laureatem:

  • programu promocji kultury przedsiębiorczości “Przedsiębiorstwo Fair Play”,
  • prestiżowego rankingu „Gazele Biznesu”,
  • konkursów i rankingów: „Przejrzysta Firma”, „Gepardy Biznesu”, „Wehikuły Czasu”, „Diamenty Forbesa”, „Certyfikat Wiarygodności Biznesowej" i "Efektywna Firma"

SCORPIO Sp. z o.o. jest fundatorem założycielem Fundacji Rozwoju Kadr Poligraficznych, członkiem założycielem Zrzeszenia Polskich Fleksografów (obecnie Polskiej Izby Fleksografów), członkiem Polskiej Izby Druku, członkiem Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych współorganizatorem licznych sympozjów i konferencji branżowych.