SCORPIO na targach Packaging Innovations 2023

30 Sierpień 2023

 

Dziękujemy za odwiedzenie nas na 15. edycję targów Packaging Innovations, które tym razemrazem odbyły się w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO w Krakowie w dniach 20-21 września 2023 roku.

Już po raz kolejny SCORPIO pojawiło się na tej imprezie jako wystawca, prezentując maszyny od naszych cenionych producentów, Petratto i SmartJet.


Od włoskiego producenta - firmy Petratto, zaprezentowaliśmy składarko-sklejarkę – Mini Metro 78/105 – kompaktowe i wszechstronne rozwiązanie, optymalne do wykonywania standardowych prac z dziedziny akcydensowej i opakowaniowej, typu: pudełka, teczki, koperty, kieszenie, itp. Urządzenie to zapewnia bezkompromisową wydajność oraz jakość wykonania, a jego modułowość pozwala na dostosowanie do bieżącego zapotrzebowania klienta, z możliwością dalszej rozbudowy.

 

 

 

 

Opakowania tekturowe, które zostały złożone na urządzeniu Mini Metro, wcześniej były zadrukowane na jednoprzebiegowej drukarce inkjet – SmartJet FLEX 297. Jest to rozwiązanie dedykowane do zadruku na różnorodnych, chłonnych podłożach, takich jak: papier, tektura, serwetki czy drewno. To wydajne rozwiązanie do personalizacji niewielkich nakładów kopert, opakowań, saszetek i wielu innych prac zapewnia nie tylko odpowiednią precyzję, ale także wysoką jakość odwzorowania na różnych materiałach.

 


Jeszcze raz dziękujemy za tak liczną obecność na naszym stoisku. Mamy nadzieję, że nasi specjaliści udzielili Państwu wszelkich potrzebnych informacji na temat naszej oferty, maszyn i rozwiązań, jeśli pojawiły się jakieś nowe pytania zapraszamy do kontaktu.

 


Do zobaczenia następnym razem!