Powrót do listy

FAG FLEX 3 - urządzenie kontrolno-pomiarowe

FAG FLEX3 to przenośne urządzenie przeznaczone do analizy transparentnych płyt fleksograficznych, płyt z naświetloną  warstwą LAMS oraz filmów.

Urządzenie daje możliwość odczytu stopnia pokrycia powierzchni w zakresie 0,5% do 98% przy liniaturze rastra od 50 linii/cal do 300 linii/cal. Ponadto urządzenie może dokonać pomiaru rastra stochastycznego i hybrydowego.
Dodatkowo FAG FLEX3 umożliwia pomiar szerokości linii pozytywowych i negatywowych.

FAG FLEX3 to maksymalna precyzja i powtarzalność pomiaru dzięki zastosowaniu w urządzeniu wysokiej jakości kamery o rozdzielczości 1,3Mpix oraz zaawansowanych algorytmów obliczeniowo-pomiarowych

Obrazy uzyskane za pomocą FAG FLEX3 mogą być wymieniane pomiędzy urządzeniami na całym świecie, ponieważ wszystkie niezbędne informacje są częścią obrazu. Prosta obsługa funkcji statystycznych i możliwość druku raportów czyni FAG FLEX3 przydatnym urządzeniem do kontroli jakości i stabilności płyt fleksograficznych w procesie ich przygotowania.

Specjalistyczny system kalibracji gwarantuje, odpowiednie wykalibrowanie urządzenia.

Dodatkowo FAG FLEX3 posłużyć może do identyfikacji i rozwiązywania problemów związanych z nieprawidłowym procesem naświetlania jak również do kalibracji urządzeń naświetlających. Dzięki FAG FLEX3 uzyskujemy krótszy czas przygotowania płyt,  a także zmniejszenie ilości odpadu co bezpośrednio przekłada się na zmniejszenie kosztów produkcji.

Poziome karty