Powrót do listy

Cyfrowa naświetlarka Catena-E 80

Naświetlarka zapewnia precyzyjną reprodukcję punktu i odwzorowanie drobnych elementów w celu uzyskania najwyższej jakości formy. ThermoFlexX Catena-E wykorzystuje najnowszej generacji wysokoenergetyczne lampy LED, w celu eliminacji inhibicji tlenowej w procesie produkcji form drukowych. Optymalna do naświetlania mikrostruktur powierzchni z wykorzystaniem technologii

 

Kontrolowane środowisko pracy

Catena-E jest wyposażona w automoatyczną osłonę, zapobiegającą osiadaniu zanieczyszczeń na powierzchni płyty. Jej wewnętrzne środowisko pracy jest w pełni kontrolowane dzięki m. in. wbudowanemu klimatyzatorowi i systemowi ekstrakcji powietrza, zapewniającym w pełni stabilne naświetlanie form, jedna po drugiej, krok po kroku.

Szybkie naświetlanie wszystkich płyt

Wydajne diody LED i całopowierzchniowe naświetlanie od spodu powodują, że Catena-E pracując nawet z najgrubszymi płytami, jest wystarczająco szybka, aby dotrzymać kroku TFxX80D, najbardziej wydajnemu, dostępnemu dziś laserowi.

Stabilne LEDy o długiej żywotności

W urządzeniu zastosowane zostały bardzo trwałe lampy LED, które w testach wykazały żywotność ponad 10.000 godzin pracy.

Automatyzacja w linii

Catena-E 80 może być podłączona on-line lub off-line do pracujących bądź nowych laserów Thermoflex 80 i 60. W celu zapewnienia w pełni automatycznego procesu obróbki należy zastosować system transportu płyt.

W 2020 r. rodzina urządzeń Catena została powiększona o wymywarkę Catena-W, pracującą w środowisku zamkniętym, oraz urządzenie do suszenia i doświetlania płyt Catena-DL. 

Warianty

Poziome karty