Powrót do listy

Catena W - urządzenie do wymywania płyt fleksograficznych

Wyrównywanie Płyt, Niezrównana Wydajność

Unikalny sposób wyrównywania płyt podczas ich podawania do wymywarki pozwala uniknąć ich nierównomiernemu wymywaniu w trakcie przesuwu i na wyprowadzeniu, a zaawansowany system kolejkowania pozwala uzyskać możliwie najwyższą wydajność urządzenia.

Prostsza Obsługa Płyt

Zastosowane rozwiązania pozwalają na to, by obrabiane płyty wielkoformatowe były obsługiwane w prosty sposób tylko przez jednego operatora, bez konieczności dotykania ich powierzchni po wymyciu.

Graficzny Interfejs Użytkownika ThermoFlexX

Interfejs użytkownika wyświetlany jest za pomocą dużego, 24-calowego ekranu dotykowego Full HD, dzięki któremu obsługa urządzenia jest niezwykle szybka i prosta. Wszystkie kluczowe informacje są wyraźnie przedstawione, by ułatwić obsługę i wyeliminować potencjalne błędy operatora.

Monitorowanie Procesu

Wszystkie krytyczne informacje takie jak prądy silników, sterowanie, warunki i temperatura pracy są  kontrolowane i mogą być przechowywane do późniejszej kontroli. ThermoFlexX udostępnia także usługę ProServeX, która oferuje zapisywanie na chmurze i nieustanne monitorowanie wszystkich kluczowych danych pracy urządzenia.

Zamknięty Układ

Zamknięte środowisko pracy i wydajny system odprowadzania oparów zapewnia minimalną ilość oparów rozpuszczalnika na zewnątrz maszyny. Nawet po otwarciu pokrywy, unoszący się zapach będzie minimalny, ponieważ cała sekcja, w której znajduje się rozpuszczalnik jest szczelnie zamknięta.

Automatyczna Listwa Transportowa

Perforacja płyty nie jest konieczna, ponieważ zaprojektowany system transportowy prowadzi płytę przez proces mycia i automatycznie przenosi listwę transportującą do sekcji wprowadzenia płyty. Aby zamontować płytę, wystarczy krawędź o szerokości 8 mm, co stanowi dużą oszczędność w porównaniu z innymi systemami, które zwykle wymagają 20 mm odpadu na krawędzi płyty.  

Zminimalizowanie emisji oparów rozpuszczalnika na zewnątrz maszyny zwiększa komfort operatora i zmniejsza obciążenie dla systemu wentylacji.

Poziome karty